افزایش بازدید وب سایت و نکاتی که باید بدانید

 • 21 تیر 1399
افزایش بازدید وب سایت و نکاتی که باید بدانید
نگهداری از سایت 20

امروزه افزایش بازدید سایت و افزایش رتبه سایت یکی از بزرگترین دغدغه های هر صاحب تجارت آنلاینی می باشد که بتواند با روش‌های گوناگون بازدید وب‌سایت خود را افزایش داده و در نهایت باعث افزایش رتبه سایت خود شود. راه اندازی وب‌سایت درواقع اولین قدم و احتمالاً مهم‌ترین اقدام یک کسب‌و‌کار آنلاین و یا یک استارتاپ اینترنتی برای موفقیت و پیشرفت است، اما برای به‌دست آوردن این موفقیت، باید کاری کنید تا وب‌سایت شما دیده شود.

ما در این مقاله مهمترین و اصولی‌ترین راهکارهای کسب رتبه و بازدید سایت را به شما ارائه می دهیم، سپس به شما تمام روش‌ها و نکاتی که می‌توانید با آن‌ها بازدید و رتبه سایت خود را چندین برابر کنید را بازگو می‌کنیم تا تحولی عظیم در کسب و کار اینترنتی خود ایجاد کنید.

 

کسب بازدید (ترافیک) وب‌سایت دقیقاً چه معنا و مفهومی دارد؟

قبل از شروع این مبحث، بهتر است که به طور کامل با پایه و اساس بحث ترافیک و بازدید سایت آشنا شوید. در توضیح خیلی ساده، می‌توان گفت که کسب بازدید یا ترافیک سایت یعنی زمانی که کاربران وارد سایت شما شوند. ورود هر کاربر برابر است با یک بازدید، اما هر ورود به منزله کسب یک بازدید بیشتر نیست، بنابر این اگر شما هزار بار پشت سر هم یک سایت را با یک سرور و یا با یک آی پی صدا بزنید همه اینها فقط یک بازدید حساب می شوند، به زبان ساده تر بر خلاف ادعای بسیاری از سایت های بازدید، بازدید واقعی تنها زمانی صورت می پذیرد که از یک بروازر مستقل و واقعی و با یک آی پی متفاوت انجام شود، این روش همان چیزی است که ما به کمک هزاران بازدید کننده واقعی و مستقل انجام می دهیم. معمولاً بازدیدها بر اساس IP کاربران شمرده می‌شوند و ملاک اصلی رتبه‌بندی‌ها نیز بر اساس همین شمارش به صورت روزانه است. ناگفته نماند که این ترافیک فقط مختص کاربران اینترنتی نیست بلکه بلکه ربات‌ها و ابزارهای آنلاین دیگری هم هستند که چنین بازدیدهایی رقم می‌زنند.

این تعریف بسیار ساده ظاهر فریبنده‌ای دارد و باعث شده تا اشتباهات بسیار رایجی گریبان‌گیر وب‌مسترهای امروزی شود. اغلب این افراد حتی افراد باتجربه‌تر، تمام تمرکز و انرژی خود را به منظور "کسب بازدید" می‌گذارند. اما در مبحث بازاریابی اینترنتی کمیت بر کیفیت اولویت ندارد و بسیاری از وب مسترها فقط به دنیال جذب "بازدید" هستند نه "بازدید کننده واقعی" و همین مسئله باعث می‌شود تا تلاش‌های مستمر این افراد آنطور که باید نتیجه نداشته باشد.

تمرکز اصلی شما نباید فقط روی تعداد بازدیدهای کسب شده باشد، بلکه باید روی مسئله نرخ تبدیل تمرکز کنید  که هر دو رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند. به تبدیل شدن نرخ کاربران و بازدیدکنندگان معمولی به مشتری، نرخ تبدیل یا Conversion Rate گفته می شود و تمام تمرکز شما باید روی این مسئله باشد. بنابراین، مسئله پیش روی ما این است؛ چطور کاری کنیم که وب‌سایت ما قابلیت جذب بازدیدهای منجر به افزایش نرخ تبدیل را داشته باشد؟ در ادامه به این مسئله می‌پردازیم و راهکارهای مناسب برای محقق‌سازی این مورد را بررسی خواهیم کرد.

 

افزایش بازدید سایت چیست ؟

افزایش بازدید سایت در نهایت منجر به افزایش و بهبود رتبه الکسا در سایت شما خواهد شد. افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا در نهایت منجر به بهبود کارآیی سئو در موتورهای جستجو می شود به عبارت دیگر زمانی که سایت شما بازدید کننده بیشتری داشته باشد هنگام جستجوی محتوا در گوگل و موتورهای جستجوی دیگر در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت، همچنین افزایش بازدید سایت با بهبود رتبه الکسا منجر به بهبود اعتبار وب سایت یا وبلاگ شما خواهد شد.

 

رتبه الکسا چیست؟

الکسا یک شرکت اطلاعات وب است که سایت های مختلف را بر اساس فاکتورهای گوناگون مانند ترافیک سایت، رتبه بندی می کند. این رتبه بندی هر روز، به روز رسانی می شود. بر اساس این سایت، رتبه بندی الکسا تخمینی است از میزان محبوبیت سایت شما در مقایسه با دیگر سایت ها.

با مراجعه به سایت www.alexa.com و با وارد کردن آدرس هر وب سایت یک عدد به عنوان رتبه سایت به شما نمایش می دهد، به عنوان مثال با وارد کردن نام سایت yahoo.com در الکسا متوجه می شویم در حال حاضر رتبه این سایت در جهان دوازدهم است، یعنی دوازدهمین سایت پربیننده جهان. به همین ترتیب تمام سایت های دیگر در الکسا رتبه ای دارند که در نهایت نمادی از اعتبار، میزان بازدید و وجهه سایت است.

 

چرا رتبه الکسا را بهتر کنیم ؟

خود را به جای بیینده سایت خود بگذارید، به جای کسی که میخواهد در سایت شما آگهی بدهد یا از مطالب سایت یا وبلاگ شما استفاده کند یا از خدمات شما بهره مند شود. رتبه الکسای وب‌سایت شما از آن دسته از شاخص‌هایی است که در دسترس همگان و از جمله شرکا، سرمایه‌گذاران و مشتریان بالقوه قرار دارد و لذا این افراد از آن به عنوان معیاری برای سنجش وضعیت فعلی کسب‌و‌کار شما استفاده می‌کنند.
اگر سایت شما در رشته خود رقیبانی داشته باشد مطمئنا توسط مشتری شما و یا مشاورانش از نظر رتبه الکسا بررسی می شود و در نهایت حتما حدس می زنید که رتبه الکسا چه تاثیر مهمی در تصمیم نهایی کاربر یا مشتری شما خواهد گذاشت، بنابراین هرچه رتبه الکسای شما عدد کوچکتری باشد، بیشتر به نفع شما خواهد بود و برعکس. دقیقاً به همین دلیل است که صاحبان کسب‌و‌کارهای مختلف همیشه به دنبال افزایش یا در واقع، بهبود رتبه الکسای وب‌سایت های خود هستند.

 

همه چیز در دیده شدن است!

اگر بخواهیم هر اتفاقی را در سایتمان رقم بزنیم، ابتدا باید به فکر استراتژی باشیم که دیده شویم و اصطلاحا جمعیت تشنه ما را بیابند. بازار هدف یا جمعیت تشنه اصطلاحی است که کاربرد آن در بحث بازاریابی بسیار رایج است و موضوع اصلی ما در این زمینه یعنی سئو و برای این منظور به وجود آمد تا ( مخصوصا برای سایت های شرکتی ) مشتری یا علاقه مند واقعی، در سریع ترین زمان ما را بیابد. بازدید سایت بطور کلی یکی از مهم ترین و غیر قابل انکار ترین فاکتور های سئو است .

بطور کلی برای افزایش بازدید کننده به دو روش ارگانیک ( بازدید طبیعی گوگلی) و روش غیر ارگانیک ( بازدید های خریدنی واقعی ) انجام می شود البته نوع سومی هم وجود دارد که یکسری سایت ها آن را  می فروشند و به نوعی بازدید کنندگان فیک هستند. هدف ما در این مقاله تنها جذب ترافیک واقعی برای وب سایت است و روش سوم را کنار گذاشته و فقط برای افزایش رتبه الکسا کاربرد دارد و در 90 در صد مواقع موجب بروز اتفاقات مثبتی در سایت ما نمی شوند.

 

 

چطور برای وب‌سایتمان بازدید تهیه کنیم؟

برای افزایش ترافیک و بازدید سایت راه و روش های زیادی وجود دارد تمام روش هایی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد روش هایی هستند که با پیاده‌سازی کردن آنها می توانید تحول عظیمی را در کسب و کارتان ایجاد کنید. البته می توانید از روش های پولی برای اینکه بازدید کنندگان سایت تان را افزایش بدهید استفاده کنید اما با توجه به اینکه بهترین روش ها برای جذب مخاطب و کاربر داخل سایتتان استفاده از روشهای کاملاً رایگان است که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد.

بسیاری از افراد در اوایل راه اندازی و ساخت سایتشان این سوال را می‌پرسند که چرا باید بازدید سایت خود را بالا ببریم ؟ یا اینکه آیا شبکه های اجتماعی بهتر است راه اندازی سایت نیست؟

به هیچ وجه نمی‌توان شبکه‌های اجتماعی را با وب سایت مقایسه کرد! زیرا وب سایت قلب اصلی کسب و کار اینترنتی تان است و تمام خرید ها از طریق سایتتان انجام می شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام هم یکی از روش های بالابردن افزایش ترافیک سایت است، اما به این نکته توجه کنید هدف اصلی شما ترافیک هدفمند برای سایتتان استمنظور از ترافیک هدفمند افرادی است که به کسب و کارتان نیاز دارند و حاضرند برای رفع نیازها و مشکل هایشان هزینه پرداخت کنند. بهترین ترافیک برای این که بتوانید محصولات و خدماتتان را راحت‌تر در اینترنت بفروشید جذب ترافیک کرد برای سایتتان است. که با توجه به روشهای افزایش و بالا بردن بازدید سایت میتوانید ترافیک هدفمند نامحدودی را وارد سایت تان کنید.

 

متدهای کسب ترافیک طبیعی

در اولین بخش به نکات و آموزش هایی که باعث افزایش بازدید طبیعی سایتتان می شود می پردازیم، برای استفاده از این استراتژی‌ها و کسب بازدید از طریق آن‌ها شما حتی لازم نیست یک ریال هم هزینه کنید. فقط باید با صبر و حوصله و با پشتکار این روش‌ها را به صورت استاندارد و اصولی پیاده‌سازی کنید تا نتیجه مناسب را ببینید.

 

 • یک کمپین سئوی مناسب راه‌اندازی کنید

چه ما بخواهیم و چه نخواهیم بحث بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) چیزی است که می‌تواند آینده تجارت اینترنتی ما را تحت تأثیر بسیار زیادی قرار دهد. سئو مبحث گسترده و پر از رمز و رازی است که تسلط پیدا کردن روی آن در حالت عادی کار بسیار سختی است، تأثیری که سئو در جذب بازدید و بازدیدکننده برای سایت شما دارد از تأثیر هر نوع تبلیغ دیگری بیشتر است توجه درست و مناسب به این مسئله برابر است با افزایش بازدید و رتبه سایت و بی‌توجهی به آن به معنای یک شکست بی چون و چرا خواهد بود.

 

 • سرعت سایت خود را بهبود ببخشید

بهینه‌سازی سرعت سایت همچنین رابطه کاملاً مستقیم با افزایش رتبه سایت، امنیت و همچنین سئوی سایت دارد. با بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت، شانس بازدید بیشتر را چندین برابر می‌کنید. زمانی که سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری شود، کاربران با رضایت بیشتری به دیگر صفحات سایت شما مراجعه می‌کنند و بازدید صفحات دیگر سایت شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

 • محتوای معتبر و ترغیب کننده تولید کنید

برای سایت خود یک بلاگ یا یک بخش منحصر به فرد به منظور انتشار مطالب استفاده کنید، محتوای با کیفیت  یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد پل ارتباطی با کاربران و جلب همه جانبه اعتماد آن‌ها است.  با محتوای خوب نه تنها سایت خود را به یک منبع پرطرفدار تبدیل می‌کنید و از طریق موتورهای جستجو و یا دیگر مراجع، بازدیدهای بی‌شماری دریافت خواهید کرد، بلکه این محتوای با ارزش باعث می‌شود تا کاربران و بازدیدکنندگان ثابت نیز به جمع بازدیدکنندگان سایت شما بپیوندند.

یکی دیگر از مزایای تولید محتوا این است که اگر محتوای شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد، می‌توانید با لینک‌دهی‌های داخلی در مطالب مختلف، نرخ کلیک را در بین صفحات افزایش داده و به راحتی به افزایش بازدید و افزایش رتبه سایت کمک کنید. این را نیز به یاد داشته باشید که محتوای خوب همیشه دست به دست خواهد شد. کاربران علاقه زیادی به اشتراک‌گذاری محتوای مورد علاقه‌شان دارند. بنابراین اگر در این زمینه خوب عمل کرده باشید، تعداد کثیری از کاربران و بازدیدکنندگان دیگر نیز بدون دخالت و تلاش از سمت شما و با معرفی توسط کاربران قبلی به سراغتان خواهند آمد.

 

 • از شبکه‌های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب استفاده کنید

اگر بخشی از فعالیت شما به صورت ویدئوکلیپ‌ است توصیه می‌شود از مبحث ویدئو مارکتینگ غافل نشده و حتماً به سراغ شبکه‌های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب یا آپارات بروید. برای اینکه به واسطه این ویدئوها کاربران را تشویق به مراجعه به سایت خود می‌توانید فقط قسمتی از ویدئوها (دمو) را در این سایت‌ها منتشر کرده و لینک نسخه کامل را که در وب‌سایت خود منتشر کرده اید در بخش توضیحات (Description) ویدئو درج کنید تا کاربران تشویق شده و روی آن کلیک کنند. با انتشار ویدئوهای خود در این شبکه‌ها می‌توانید بازدیدکنندگان بیشتری برای ویدئوهای خود داشته باشید.

 

 • از شبکه‌های اجتماعی بیشترین بهره را ببرید

این روزها تقریباً تمام کاربران اینترنتی به نوبه خود با شبکه‌های اجتماعی سر و کار دارند. فیسبوک، توییتر، لینکداین و اینستاگرام از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین این شبکه‌ها به شمار می‌رونداگرچه این شبکه‌ها مخاطب کمتری نسبت به اینستاگرام در ایران دارند، اما به هرحال نباید از قید مزایای بی‌شماری که آن‌ها ارائه کرده اند ساده بگذریم.

از جایی که رقبای شما نیز بیکار نمی‌مانند و در این شبکه‌ها فعالیت دارند، ممکن است کار شما کمی دشوارتر شود. اما یک چیز را به خاطر داشته باشید که خیلی از تجارت‌های دیگر دانش خاصی در زمینه رقابت‌های اصولی ندارند و همین مسئله یک امتیاز خوب برای کسانی است که تمامی مراحل افزایش بازدید سایت را بهص ورت اصولی پیش می برند.

 

 • در سایت‌های پرسش و پاسخ فعالیت کنید

یکی از روش‌های جذاب و جالب برای جذب بازدید به سمت سایت شما، استفاده از سایت‌های پرسش و پاسخ است. این روش یکی از راهکارهای نادر برای این کار است و تعداد خیلی کمی از وب‌مسترهای حرفه ای آن را دنبال کرده و از طریق آن ترافیک سایت خود را به مقدار قابل توجهی افزایش داده اند.

بسیاری از وب‌مسترها در این سایت‌ها فعالیت چندین ساعته در طول روز دارند و در اغلب موارد، لینک سایت خود را در جواب‌ها قرار می‌دهند و یا لینک‌های مرتبط با پاسخ کاربران را در سایت خود ایجاد کرده و برای آنان به اشتراک می‌گذارند. آمار و ارقام نشان می‌دهند تعداد کلیک‌های کاربران از این گونه لینک‌ها بسیار زیاد است.

 

 • از ایمیل مارکتینگ کمک بگیرید

در ظاهر ایمیل مارکتینگ مبحثی قدیمی و دموده به‌نظر می‌رسد، اما برعکس، یکی از راه‌های خوب برای هدایت کردن بازدیدها به سایت است. از این بازاریابی به منظور ایجاد یک کانال انحصاری برای جذب مخاطبین استفاده کنید تا نه تنها بازدید صفحات سایت خود را در مقیاس زیادی افزایش دهید، بلکه از همین طریق اقدام به معرفی و فروش مستقیم محصولات یا سرویس‌های خود کنید

 

 • مطالب قدیمی منتشر شده در وب‌سایت را به‌روز کنید

متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهات بسیاری از وب مسترها این است که وقتی یک مطلب را کامل کرده و منتشر کرده ایم دیگر نیازی به بررسی آن در آینده نیست. خیلی از محتوای منتشر شده توسط ما تاریخ انقضا داشته و ارزش و اعتبار آن‌ها بعد از مدتی از بین می‌رود. چنین کاری به جز اینکه مطالب شما را همیشه تازه و به‌روز نگه می‌دارد، باعث می‌شود تا شما از دید کاربران یک منبع معتبر و قابل اعتماد به نظر برسید

 

 • اینفوگرافیک‌ها و اسلایدهای باکیفیت بسازید

اینفوگرافیک ها از پرطرفدارترین روش‌های انتقال سریع اطلاعات هستند که از قدیم کاربرد بسیاری در زمینه‌های گوناگون داشتند. با ساخت و تولید اینفوگرافیک‌های جذاب و گرافیکی و انتشار آن در سطح وب می‌توانید شانس کسب بازدید بالا و طبیعی را برای خودتان دوچندان کنید. مردم علاقه زیادی به این نوع تصاویر دارند. چرا که در کمترین زمان ممکن، بیشتر اطلاعات ممکن را می‌توان از طریق اینفوگرافی منتقل کرد.

 

 • دوره‌های آموزشی آنلاین برگذار کنید

با برگذاری دوره‌های آموزشی هدفمند، شما کاربرانی را هدف قرار می‌دهید که دنبال فراگیری این دوره‌ها هستند. بنابراین با ایجاد یک دوره آموزشی مناسب و ارائه پیشنهادات هوس‌برانگیز، می‌توانید سیل عظیمی از بازدیدکننده‌ها را روانه سایت خود کنید

 

 • روی نسخه موبایلی سایت خود حساب ویژه باز کنید

این روزها هر کاربر فعال اینترنتی یک موبایل هوشمند دارد و طبق آمار و نتایج متعدد، بیش از 70% بارگذاری وب‌سایت‌ها از طریق مرورگرهای موبایلی صورت می‌گیرد. نسخه ریسپانسیو یا همان واکنش‌گرای سایت خود را طراحی کنید و برای بازدیدهایی که از طرف کاربران موبایلی برای شما قابل دریافت است برنامه‌ریزی کنید.

 

 • سیستم CDN را روی سایت خود راه‌اندازی کنید

سیستم CDN یا Content Delivery Network (به فارسی: شبکه توزیع محتوا) سیستمی یکپارچه و زنجیرشده از سرورهای پرسرعت برای میزبانی داده‌های سایت شما است که رابطه بسیار مستقیمی با سرعت سایت و رتبه‌بندی‌ آن دارد. این شبکه کاربردی، دسترسی به منابع سایت شما را تا چندین مرحله سریع‌تر می‌کند. در نتیجه کاربران از هر جای دنیا که بخواهند وارد سایت شما شوند، با سرعت بسیار بیشتری به محتوای آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

 

 • از ابزارهای کشینگ (Caching Tools) مرورگرها استفاده کنید

با توجه به نوع سیستم مدیریت محتوای شما، امکان استفاده از قابلیتی با عنوان Caching وجود دارد که تأثیر زیادی در جمع‌آوری و ارائه سریع اطلاعات به کاربر دارد. استفاده از این روش سرعت دسترسی به اطلاعات سایت شما را برای کاربران و مرورگرهای آن‌ها زیاد می‌کند و این مسئله سبب می‌شود تا کاربران در بازدیدهای مجدد از سایت شما مجبور به بارگذاری دوباره فایل‌ها و اطلاعات نباشند.

 

 • قابلیت ارسال پست مهمان و تبادل لینک را در سایت خود ایجاد کنید

یکی از قابلیت‌های خیلی کاربردی به منظور افزایش رتبه سایت استفاده از سیستم ارسال پست مهمان است، شما با این کار می‌توانید شرایطی فراهم کنید تا کاربران شما اقدام به ارسال مطلب کنند. همچنین با مشارکت همکاران، در ازای ارسال مطالب تخصصی در زمینه ای که شما در آن مهارت دارید، از آن‌ها بخواهید که در زمینه که آن‌ها مهارت دارند تبادل مطلب کنید،  قابل ذکر است که تبادل لینک نیز یکی از راه‌های رایگان و پرسود برای جذب بازدید متقابل می‌باشد

 

 • روی کلمات کلیدی بلند برنامه‌ریزی کنید

کلمات کلیدی مواردی هستند که در انتخاب آن‌ها باید دقت زیادی کرد. در بسیاری از موارد این کلمات کلیدی بلند هستند که به داد شما خواهند رسید. بهترین دلیل استفاده از کلمات کلیدی بلند، رقابت کمتر روی آنان است. با شانس خیلی بیشتری در کلمات کلیدی بلند دیده خواهید شد و می‌توانید از طریق آن‌ها بازدیدهای متعدد و واقعی کسب کنید.

 

 • بخش نظرات سایت را جدی بگیرید

بخش نظرات سایت‌ها بخشی مهم و مؤثر در تبدیل کاربران عادی به کاربران ثابت است. اگر هوای بازدیدکنندگان سایت خود را داشته باشید و دغدغه‌ها و سؤالات آنان را از طریق بخش نظرات پاسخ دهید، اعتماد آن‌ها را جلب کرده و بازدیدهای ثابتی برای خود رقم می‌زنید.

 

 • به صورت مدام رقبای خود را آنالیز کنید

آنالیز و بررسی الگوهای کاری رقبا از راه‌های مهم در کشف خلاءها و همچنین پیدا کردن ایده‌های مناسب است، اگر به درستی این کار را انجام دهید، می‌توانید منابع مهم و باارزشی که دیگر سایت‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند را پیدا کرده و شما نیز از اطلاعات این منابع سود ببرید

 

 • از ابزارهای آنلاین و کاربردی بهره‌مند شوید

ابزارها و امکانات زیادی در سطح وب وجود دارند که استفاده صحیح و به موقع از آن‌ها به بهبود هرچه بیشتر شرایط تجارت آنلاین شما کمک خواهد کرد.

 

 • وضعیت لینک‌ها و صفحات سایت را بررسی کنید

لینک‌های خراب یا از کارافتاده از مهم‌ترین دلایل کاربران برای ترک کردن سایت شما می‌باشند. زمانی که یک بازدیدکننده از منبعی دیگر وارد لینک یکی از صفحات سایت شما شود و با ارور 404 روبه‌رو شود، بدترین حس ممکن را به سایت شما پیدا خواهد کرد. پس اگر مدتی است که سراغ مطالب قدیمی و لینک‌های صفحات دیگر سایت نرفته اید سری به آن‌ها بزنید. خوشبختانه ابزارهای خوبی برای این کار ارائه شده اند تا بتوان با کمک آن‌ها به صورت خودکار لینک‌های خراب را شناسایی کرد

 

 • متدهای کسب ترافیک پولی
 • از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید
 • از تبلیغات PPC گوگل استفاده کنید
 • اینفلوئنسر مارکتینگ را امتحان کنید

 

از چه طریقی آمار بازدید سایت را بررسی کنیم؟

تا زمانی که اطلاعات دقیقی از بازخورد راهکارهای ارائه شده نداشته باشید نمی توان به راحتی وارد مراحل بعدی کار شد، بنابراین حتماً باید از یک ابزار به منظور بررسی و آنالیز سایت خود استفاده کنید. سیستم کارآمد گوگل آنالیتیکس یکی از بهترین روش های آنالیز وب سایت می باشد. این ابزار چندگانه به شما کمک می‌کند تا متوجه ورودی‌ها و خروجی‌های سایت خود بوده و کم و کاستی‌ها را پیدا کنید. با کمک Google Analytics می‌توان به صورت دقیق متوجه فرآیندهای حال حاضر شد و آمار و ارقام بازدیدها و ترافیک سایت را ملاحظه کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

شماره تماس
02166230358
آدرس ایمیل
info@oxinset.com