درباره ما

داستان اکسین ست

اکسین ست، در سال 1396 فعالیت خود را در زمینه طراحی حرفه ای وبسایت، میزبانی وب و تبلیغات تحت وب آغاز نمود. سپس در سال 1398 در راستای انسجام برند و تامین یکپارچه نیازهای مشتریان خود، گستره عظیمی از خدمات را در قالب دیجیتال مارکتینگ ، مشاوره کسب و کار و تولید محتوا به خدمات خود افزود.

در حال حاضر اکسین ست مفتخر است اعلام نماید که با برخورداری از تیمی مجرب و حرفه ای با 2 شعبه در ایران (شیراز – تهران ) و 1 شعبه در روسیه شهر مسکو وبا نمونه کارهای آنلاین طراحی وبسایت، پیشگام در ارائه خدمات کامل مشاوره کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات تحت وب شامل گستره عظیمی از راه حل های دیجیتالی و نوین جهت برآورده نمودن نیازهای مشتریان می‎باشد. دنیای بازاریابی دائماً در حال تغییر است و ماهیت آمیخته بازاریابی گوناگون اکسین ست ، گام‏های لازم جهت ارتقا کسب ‏و کار شما در راستای رسیدن به اهدافتان را، فراهم می آورد. هدف اکسین ست به عنوان مشاور کسب ‏وکار و بازاریابی، کمک به ارتقای افزایش فروش و موفقیت بیزینس شماست.

تیم فنی حرفه ای و با تجربه اکسین ست با همکاری دپارتمان طراحی وبسایت، خدمات بی نظیر و کاملی جهت برآورده سازی نیازها، ایده طراحی و پیاده سازی و به سودرسانی پروژه های مشتریان خود ارائه می‎نماید؛ به گونه ایکه از نقطه صفر (ایده پروژه ی مشتری) تا به سودرسانی پروژه همراه، پشتیبان و مشاور کارفرما خواهند بود.

لازم به ذکر است در این همراهی، خدمات اکسین ست تنها محدود به فعالیت‎های تخصصی برنامه نویسی و فنی نیست، بلکه در راستای طرح ریزی، تهیه برنامه بازاریابی، تدوین کمپین تبلیغاتی اینستاگرام و وبسایت ، دیجیتال برندینگ و مارکتینگ و تجاری سازی پروژه هاو بیزینس‎های مختلف نیز، اکسین ست مشاور و همفکر مشتری خواهد بود.

یکی از اهداف اکسین ست ایجاد پلتفرم توسعه پذیر و قابل رشد در زمینه طراحی وبسایت و حوزه دیجیتال مارکتینگ در سطح جهانی می باشد.

امید است باعث افتخار کشور عزیزمان ایران در عرصه جهانی شود.

مشاوره رایگان

تیم اکسین ست

محمد رضا خانی
محمد رضا خانی
مدیر واحد برنامه نویسی و هم بنیانگذار
محمد رضا خانی
علیرضا بهرامی
مدیر واحد مارکتینگ
نرگس تابع بردبار
نرگس تابع بردبار
کارشناس تولید محتوا و سئو
پویا تشکر
پویا تشکر
برنامه نویس و توسعه دهنده وب سایت
رحمانی
رحمانی
طراح قالب
شماره تماس
02166230358
آدرس ایمیل
info@oxinset.com